Szczęśliwe zakończenia (14)

Inka ma dom!

5 lutego do swojego nowego domu w Grajewie pojechała Inka, dwumiesięczna sunia
porzucona na poboczu drogi.


Hektor ma dom!

6 lutego dom znalazł Hektor, trzymiesięczny mix labradora z owczarkiem podhalańskim, który do tej pory tracił całą radość życia w schronisku. 

Dom dla pireneja!

12 lutego w Wieliczce znalazł się nowy dom dla 11-miesięcznego pirenejskiego psa górskiego, którego poprzedni właściciele z dnia na dzień stracili dla niego serce.

Atos ma dom!


13 marca okazało się, że Atos, 9-miesięczny, wesolutki labradorek, którego właściciele oddali do uśpienia z powodu złamanej łapki, zaczyna nowe życie w Radziejowie, z nowym imieniem: Syriusz. Dzieli dom z bokserem Rockym i dwoma kotami: Papim i Łapką.
Tak było:


 

A tak jest:

Suczka husky ma dom!

15 marca otrzymałam informację, że bezdomna suczka husky, błąkająca się po wsi w poszukiwaniu jedzenia, od paru dni jest pod dobrą opieką i w dobrym towarzystwie (w województwie śląskim).

Do niedawna bezdomna i bez imienia:A teraz, jako Yukka, w nowym domu:Nana ma dom!

19 marca pod ogłoszeniem dotyczącym 9-letniej suczki, mieszanki goldena i owczarka podhalańskiego, pojawił się komentarz:

Nana przeszła wczoraj sterylizację. Kiedy już odzyska formę, pojedzie do nowego domu pod Poznaniem, gdzie czeka na nią cudowna nowa opiekunka i kolega w jej wieku i jej "rasy"!

Było tak:
A teraz jest tak:


Frozenka ma dom!


20 marca dowiedziałam się, że prześliczna suczka o imieniu Frozen, która gasła w schronisku tak bardzo, iż ogłoszono dla niej specjalną akcję ratunkową, wreszcie znalazła kochającego człowieka!Zdjęcie z domowych pieleszy:Czoko ma dom!

23 marca dobermanka Czoko, szczeniaczek uratowany ze schroniska, pojechała z DT do własnego domku z kotem i świnką morską.


4 szczeniaczki mają dom!

24 marca dowiedziałam się, że szczeniaczki, którym groziło zamarznięcie w schronisku, mają już swoje domki.

Biszkopt ma dom!

27 marca otrzymałam wspaniałą wiadomość, że młodziutki, zagłodzony mieszaniec Biszkopt znalazł dom w Pabianicach!
Mania ma dom!

1 maja okazało się, że Mania, 1,5-roczna sunia w typie labradora, znalazła dom!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz